fbpx

O inwestycji

Rezydencja Winiary – kameralny budynek na poznańskich Winiarach,
przy spokojnej ulicy

Nowa inwestycja Quadro Development podkreśla atuty wyjątkowej lokalizacji w samym środku Winiar. Zaciszna ulica, gdzie powstanie Rezydencja Winiary, jest prostopadła do Piątkowskiej, a także vis a vis Św. Leonarda i Winiarskiej. Takie miejsce pozwala odpocząć, a jednocześnie być o krok od centrum.

W ramach inwestycji zostanie przygotowany pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 31 mieszkań, o powierzchni od 27 do 106 m kw. Przyszli nabywcy mają do wyboru kompaktowe kawalerki, popularne mieszkania 2-pokojowe, a także szeroki wybór lokali 3-pokojowych. Propozycję dewelopera uzupełnia apartament 105,6 m kw., niebanalny projekt o dużych możliwościach aranżacyjnych, z dwoma balkonami, a także tarasem aż 45 m kw.

Planowane rozpoczęcie budowy to październik 2020 roku. Inwestycja zakończy się w pierwszym kwartale 2022 roku..

Do mieszkań parterowych przynależą ogródki lub tarasy, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub loggie. Rezydencja Winiary proponuje przyszłym mieszkańcom dodatkowe udogodnienia, w tym m.in.: winda i podziemna hala garażowa na 21 aut, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich. Cena miejsca postojowego w hali garażowej to 30.000zł. Dodatkowo inwestor przewidział osiem naziemnych miejsc postojowych obok budynku oraz stojaki rowerowe.

„Dom tworzą ludzie...”

Rezydencja Winiary to wyjątkowe miejsce, niech w nim zaczyna się i kończy każdy Twój dzień. Już dziś wybierz mieszkanie dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb, Twoich bliskich.

Atuty Rezydencji Winiary

31 mieszkań o pow.
od 27 do 106 m kw.

zlokalizowana na
małej i spokojnej ulicy

winda i hala
garażowa na 21 aut

ogródki, tarasy,
balkony lub loggie

lokalizacja blisko
uczelni i szkół

Nasze pozostałe inwestycje

Rezydencja Winiary

Kameralny budynek na poznańskich Winiarach