fbpx

Lokalizacja

Rezydencja Winiary to jedna z najbardziej kameralnych inwestycji na mieszkaniowej mapie Poznania.

Sąsiedztwo zielonej części miasta, za sprawą Parku Cytadela i Parku Sołackiego, a z drugiej strony dostępność do pełnej infrastruktury miejskiej - przystanek tramwajowy zlokalizowany 250 metrów od inwestycji...

Rezydencja Winiary to jedna z najbardziej kameralnych inwestycji na mieszkaniowej mapie Poznania. Przyszli mieszkańcy docenią lokalizację, która łączy w sobie najważniejsze cechy – z jednej strony sąsiedztwo zielonej części miasta, za sprawą Parku Cytadela i Parku Sołackiego, a z drugiej dostępność pełnej infrastruktury miejskiej. Całość uzupełnia niska zabudowa jedno- i wielorodzinna w sąsiedztwie.

Nowe, kameralne osiedle od Quadro Development wyróżnia się świetnym połączeniem z każdą częścią Poznania. Z ulicy Wyłom, gdzie powstanie inwestycja, dotrzemy w kilka minut spacerem na przystanek przy Alejach Solidarności. Tutaj możemy skorzystać z tramwaju linii nr 12, 14, 15 i 16 oraz autobusu 168, 170, 178, 183 oraz 191. Niedaleko znajdują się ul. Winiarska, Św. Leonarda, gdzie z kolei dojeżdżają tramwaje 9 i 11.

Podkreśleniem unikalnej lokalizacji jest bliskość sklepów, piekarni i cukierni, a także, co szczególnie ważne dla rodzin – placówek edukacyjnej. Rezydencja Winiary – pod tym adresem każdy znajdzie swoje idealne miejsce oraz jego zalety. Warto tu zamieszkać!

edukacja
zdrowie
sport
zakupy
komunikacja

przystanek tramwajowy
Leonarda (300 metrów)

przystanek tramwajowy PST
A. Solidarności (700 metrów)

Rezydencja Winiary

Kameralny budynek na poznańskich Winiarach